Witaj, zaloguj się

Aktualność 13 - 24 z 81
Grzbiety do bindowania do 65 kartek. Szeroka gama kolorowych, plastikowych grzbietów do bindowania ułatwia identyfikację oprawianych dokumentów. Zróżnicowane średnice grzbietów do bindownic pozwalają na właściwe ich dobranie do ilości kartek papieru.
Więcej »

W niektórych biurach możemy znaleźć standardowe jak i również te mniej znane akcesoria biurowe. Z pewnością do tych mniej znanych zalicza się gilotyna do papieru. Zazwyczaj w biurze jest jedna taka gilotyna dla wszystkich pracowników. Nie korzysta się z niej przecież każdego dnia.

 

Więcej »
 
Pracujesz w biurze, gdzie używa się różnych rodzajów drukarek i kopiarek? Teraz, jeśli wybierzesz etykiety uniwersalne, możesz kupować tylko jeden rodzaj etykiet pasujący to nich wszystkich, nawet do kserokopiarek. Jest to jedno rozwiązanie dla wielu potrzeb związanych z oznaczaniem, dzięki któremu zawsze wiesz, że masz pod ręką odpowiednią etykietę. Ponadto, darmowe wzorce i oprogramowanie Avery oszczędzą Twój czas na projektowanie i drukowanie etykiet.
 
Więcej »
Długopis narzędzie do pisania wynalezione w 1938 roku.
InkJoy to długopis miękko piszący składający się z obudowy oraz rurki wypełnionej gęstym tuszem i zakończonej obsadką.
W obsadce umieszczona jest kulka o średnicy około 1 mm.
Podczas pisania kulka obraca się, rozprowadzając równomiernie tusz po kartce papieru.

Więcej »

Każdego dnia pracujesz z dokumentami, dlatego wiesz jak ważne jest utrzymanie ich w porządku. Ułatwienie tego zadania stanowią spinacze, których bogatą ofertę przedstawiamy w naszym sklepie. Proponujemy spinacze kolorowe, dzięki nim bezproblemowo będziemy w stanie odróżnić nasze faktury, dokumenty itp.

 

Więcej »

Nadszedł grudzień a z nim czas przygotowań do Bożego Narodzenia i Sylwestra.

Te trzy przedświąteczne tygodnie to czas na porządki w naszych domach i zakupy upominków dla najbliższych. W obu tych czynnościach przydadzą nam się pudełka, na tyle mocne i wytrzymałe, że spakujemy w nie nasze domowe „szpargały” oraz na tyle ładne, że posłużą jako opakowania na prezenty. W najnowszej kolekcji Leitz znajdziemy takie właśnie pudełka z linii Click & Store.

 

Więcej »
2015-11-09Długopis URBAN czarny GT

Wybieranie odpowiedniego narzędzia piśmienniczego - długopisu

Ekskluzywne przybory do pisania - Długopis URBAN czarny GT

Jak wybrać odpowiedni długopis?

W zasadzie należałoby zapytać "jak wybrać narzędzie do pisania?" Upraszczając - nie można jednoznacznie wskazać konkretnego, najlepszego produktu. Należy pisać tym, co najbardziej nam odpowiada, dobrze leży w dłoni, a efekty pracy spełniają wymagania natury estetycznej. Okrucieństwem byłoby zmuszanie fanów ołówka do stosowania piór wiecznych...

Ułatw sobie prace w biurze i domu.
Często spotykamy się z problemem szybkiego i wyraźnego oznaczenia interesującego nas fragmentu tekstu lub danych na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, informacja taka może nam uciec w natłoku informacji. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu są zakładki indeksujące Post-it®. Dzięki nadrukowi znajdującemu się na zakładkach Post-it® można zwrócić uwagę na ważne części dokumentu, strzałka nadrukowana 
na zakładce precyzyjnie wskazuje informację która ma przyciągając wzrok czytelnika 
w konkretne miejsce.

 

Więcej »

W miejscu pracy spędzamy co najmniej jedną trzecią doby - pracując w biurze czy (coraz częściej) także w domu. Dlatego coraz ważniejsze jest, by przestrzeń pracy była nie tylko komfortowa, lecz również estetyczna.

W aranżacji pomogą nam akcesoria biurowe z kolekcji WOW marki Leitz, które dzięki inspirującym i energetycznym kolorom będą prawdziwą ozdobą naszych biurek.

 

 

 

Więcej »

Trochę Historii.

Pierwsze biurowe taśmy klejące były produkowane w dosyć oszczędny sposób - otóż klej umieszczano jedynie na brzegach. Skojarzenie z pewną niezbyt rozrzutną nacją narzucało się niejako automatycznie - nazwa Scotch Tape (szkocka taśma) przylgnęła do tego pomysłowego wyrobu firmy 3M. Po piętnastu latach od pierwszych zastosowań, w 1945 roku producent zaczął umieszczać szkocką kratę na paczkach taśmy. 

Więcej »

Zdolność do popełniania błędów jest wpisana w ludzką naturę. Jednak człowiek odpowiedzialny jest w stanie przyznać się do pomyłki i ją naprawić. Jak mówi przysłowie: „Błądzić jest rzeczą ludzką, głupców rzeczą jest trwać w błędzie”. Do tej pory było patetycznie, ale jeżeli do poprawienia wystarczy gumka lub korektor, to i waga błędu nie jest zbyt wielka :) . Niemniej, jeżeli coś wymaga poprawy, to niezależnie od ciężaru gatunkowego poprawiajmy. Zwłaszcza, że mamy możliwości.

Więcej »

W każdym biurze, sekretariacie czy magazynie może dojść do sytuacji, gdy ilość wytworzonych dokumentów osiągnie masę krytyczną. W zasadzie nie należy dopuścić do takiego stanu. Zatem nadwyżkę, czyli dokumenty zbędne dla realizacji bieżących lub przyszłych zadań należy niezwłocznie archiwizować. Spakować w kartony i zanieść do archiwum.

 

Więcej »

Newsletter:

Informacje o promocjach i nowościach dostarczane wprost do Twojej skrzynki odbiorczej.

Zarejestruj się teraz

Tylko teraz!
5 %
rabatu zapisując się na nasz newsletter.

MyBox - kiedy sposób przechowywania ma znaczenie Drukarka etykiet Leitz Icon Uniwersalne pisaki kreślarskie Uniwersalne Markery Edding