Zszywanie dokumentów bez użycia zszywek

2019-11-18Zszywacz Plus Staple Free 10K 112A-EU bezzszywkowy

Zszywacze - Zszywacz Plus Staple Free 10K 112A-EU bezzszywkowy

Czy jest możliwe połączeie ze sobą luźnych dokumentów bez użycia kleju, taśmy klejącej, spinaczy cz szywek?

Jak najbardziej tak - oto nowatorskie urządzenie - zszywacz bezszywkowy Staple Free. Idealeny do zastosowania w przmyśle spożywczym (nie mamy ryzyka przypadkowego zgubienia metalowych zszywek) czy w warunkach domowych wszędzie tam gdzie są małe dzieci.

Jak spiąć kartki bez zszywacza? - prezentujemy Państwu nowatorskie rozwiązanie - zszywacz który łączy ze sobą kartki papieru bez wykorzystania standardowych zszywek.

Nie musimy już myśleć jakie zszywki pasują do naszego modelu zszywacza.

Nie musimy się już zastanawiać jak wybrnąć z kłopotliwej sytuacji kiedy w trakcie zszywania bardzo istotnych dokumentów zabraknie nam zszywek.

 To nowatorskie urządzenie łączy jednorazowo do 6 kartek papieru o standardowej gramaturze. Łączenie odbywa się poprzez odpowiednie sprasowanie ze sobą niewielkich wycinków łączonych dokumentów, samo miejsce połączenia, jest bardzo niewielkim i estetycznym otworem w dokumencie.

Taki a nie inny system zszywania, ułatwia nam też ewentualne późniejsze zniszczenie dokumentu w urządzeniu niszczącym, nie musimy się już zastanawiać czy nasza niszczarka tnie zszywki i czy przypadkiem przed zniszczeniem nie powinniśmy ich usunąć.

Myślę że warto bliżej zapoznać się z tym nietypowym systemem i wypróbować jego skuteczność w praktyce.

zszywacz bez zszywek

Lista aktualności »