Polityka bezpieczeństwa

Dane zgromadzone podczas rejestracji i składania zamówienia wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach związanych z obsługą transakcji w sklepie. Firma Ameco nie odsprzedaje i nie udostępnia danych osobowych firmom trzecim. Użytkownik sklepu ma prawo wglądu do swoich danych. W dowolnym momencie zarejestrowany klient sklepu może zażądać usunięcia swoich danych z bazy sklepu Ameco.

Dane zgromadzone w procesie rejestracji i składania zamówień są przechowywane z przestrzeganiem największych wymogów bezpieczeństwa. Dzięki profesjonalnemu podejściu do zabezpieczenia klient ma pewność, że jego dane osobowe są całkowicie bezpieczne.

Wszystkie transakcje, procesowanie koszyka z zakupami, logowanie. Dostęp do historii swoich zamówień zabezpieczone są certyfikatem RapidSSL (protokół SSL). Certyfikat SSL to bezpieczeństwo transakcji przeprowadzanych w naszym sklepie oraz poufność przesyłanych informacji. Dzięki wykorzystaniu certyfikatu SSL wszystkie dane przesyłane między sklepem a przeglądarką internetową klienta są szyfrowane i niemożliwe do odczytania przez osoby trzecie.

Certyfikat Rapid SSL