Aktualności

Aktualność 1 - 12 z 101
Zaktualizuj swoje biuro zgodnie z nowym rozporządzeniem o ergonomii! Odkryj, jak ergonomiczne podnóżki i podstawki pod monitory mogą poprawić zdrowie i produktywność w pracy.
Więcej »
Metalowa podstawka z szufladą pod monitor, laptop

Polecamy nowość w naszej ofercie - metalowe podstawki pod monitor, laptop

 

Więcej »

Przestrzeń robocza to miejsce, w którym wiele godzin swojego zawodowego życia. Dlatego ważne jest, aby miejsce to było jak najlepiej zorganizowane, co pozwoli na lepszą pracę oraz większą efektywność. Zdezorganizowane i brudne miejsce pracy będzie Cię stresować i z pewnością nie będzie sprzyjać podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych.

Więcej »
Długopis automatyczny SCHNEIDER Slider Rave, XB, niebieski
Długopisy, pióra kulkowe, pisaki, cienkopisy, pióra wieczne - które jest najlepsze?
Więcej »
Pentart farba akrylowa 50ml Glamour metaliczne złoto
Z przyjemnością informujemy o poszerzeniu naszej oferty o produkty Pentart.
Więcej »
Pojemnik, Przybornik na długopisy

Lubisz pracować w przyjemnym otoczeniu?

My zdecydowanie TAK! Oczywiście każdy z nas ma swój indywidualny styl. Dla tych którzy lubią styl glamour polecamy przyborniki w kolorze Rose Gold

Więcej »
2022-03-21

Pomagamy Ukrainie

Wszyscy obserwujemy dramat, który trwa za naszą wschodnią granicą. Wielu z nas pomaga mieszkańcom Ukrainy. Niemalże na każdym kroku każdy z nas może włączyć się różne trwające akcje pomocowe. My również jesteśmy zaangażowani w pomoc dla Ukrainy. Teraz chcemy umożliwić Tobie włączenie się w akcję pomocy.
Więcej »
Teczka do akt osobowych A4 KIEL-TECH 350g
Przepisy wymagają tego, by akta osobowe pracowników przechowywać w odpowiedni sposób. Polecamy do tego teczki nasze  do akt osobowych
Więcej »

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy? 

A może już kiedyś zrobiałaś / zrobiłeś u nas zakupy? Zapraszamy ponownie! Tylko teraz, tylko do końca grudnia robiąc u nas zakupy obierzesz wybraną nagrodę. Sprawdź szczegóły oferty.

grudniowe zakupy

Więcej »

Polecamy metalowe przyborniki do biura

przyborniki metalowe

Więcej »
Aktualność 1 - 12 z 101